Informace 22.11.2020

Napsal uživatel admin dne So, 21.11.2020 14:17

Milí bratři a milé sestry, snad naposledy posíláme psané bohoslužby. Od příští neděle se můžeme opět setkávat, zatím s rouškami, ale naživo. Příští neděle bude 1. adventní, začíná nový církevní rok a podle tradice bude vysluhována sv.večeře Páně. Budeme vysluhovat kalíšky. Následující neděli po bohoslužbách proběhne výroční sborové shromáždění odložené z jara. Všechny potřebné materiály obdržíte předem. Musíme hlavně schválit hospodaření za rok 2019 a rozpočet na rok tento. Sice už jsme ho předem schválili, ale podle řádů musí vše proběhnout řádně na výročním shromáždění.

Dále znovu upozorňujeme na tiskoviny, které jsme obdrželi: Evangelický kalendář, čtení Na každý den, Hesla Jednoty bratrské, soubor meditací Zastav se, nástěnný kalendář s našimi kostely, v němž je i náš libštátský kostel. Upozorňujeme též na sbírky. Kdo by chtěl přispět ještě na střední zemědělskou školu v Kongu, může tak učinit, stejně tak lze přispět na sbírku na Jubilejní toleranční dar (JTD). A všem, kteří již přispěli, děkujeme.

V sobotu 5.12. bude v našem kostele svatba Michala Růžka a Sabiny Březinové z Prahy.

4.12. ve 14,15 se opět sejdou děti k náboženství. Jak to bude s vánoční slavností, se ještě uvidí podle epidemiologické situace.

S pozdravem P. Hudec