Jazz Claire Band, Let´s Go Praha - 21.9.2019, 18h, evangelický kostel Libštát

Napsal uživatel admin dne Út, 17.09.2019 10:20

Milí přátelé,

dovolte mi, abych Vás pozval na krásný koncert. Více se dozvíte z následujícího textu a plakátu. Pokud ho vytisknete a někde vyvěsíte, moc Vám děkujeme. 
Těšíme se na Vaši návštěvu.

Hezký den Vám přeje Mgr. Jaroslav Vávra

21. září (sobota) 2019: Jazz Claire Band, Let´s Go Praha, evangelický kostel Libštát od 18 hod., vstupné 80 Kč

Ukázku, jak hraje JAZZ CLAIRE BAND, najdete na zusnovapaka.cz, odkaz Učitelé, jméno pedagožky Barbora Kašpárková. Více o souboru pak na http://www.clairejazzband.cz/. Hrají skladby J. Ježka (texty J. Voskovec, J. Werich), J. Suchého a J. Šlitra, V. Pokorného (Říkej mi to trochu potichoučku), L. Bernsteina a dalších autorů. Je to velmi příjemný jazz. Z ohlasů: "Claire jazz band vystupuje pravidelně u nás na hotelu ve Strážnici a vždy přiláká hodně návštěvníků a milovníků jazzu, zpěvu a taneční hudby. Stylové oblečení jednotlivých muzikantů a profesionální hudební vystoupení všech účinkujících, je pro naše zákazníky vždy velkým zážitkem." Fr. Kotek

Let´s Go Praha – Jsme zde, abychom pro vás zpívali AMERICKÉ SPIRITUÁLY, pravdivý příběh každého člověka zpívaný písní, která otvírá srdce a přináší naději, radost a svobodu. Současnou sestavu souboru tvoří Marek Šlechta, Američan Lee Andrew Davison, Oldřich Zeman, Tomáš Ludvíček, Veronika Mannová nebo Irena Vlasáková. Koncert měl v minulosti v Libštátě velký úspěch. Určitě na tuto hudební lahůdku přijďte.