Milí přátelé, sleduji s obavou vývoj kolem veřejnoprávních médií, jejichž nezávislost a svoboda se zdají být z nejvyšších pater naší politické reprezentace podrývány. Mluví se běžně nejen o kontrole hospodaření, ale i o kontrole obsahu. Myslím, že právě dnes, kdy si připomínáme justiční vraždu dr. Milady Horákové, je třeba mluvit právě o médiích.